O firmie

O NAS

nordic

Deweloper Warszawa Praga - Nordic House Deweloper Sp. z o.o. to powiązana z kapitałem norweskim spółka działająca na praskim rynku nieruchomości mieszkaniowych, specjalizująca się w inwestycjach w kamienice – budynki nierzadko zabytkowe lecz niekiedy nieco zapomniane.

Doświadczenie w realizacji projektów mieszkaniowych zaczęliśmy zdobywać w Oslo, gdzie w latach 1998-2008 uczestniczyliśmy w renowacji wielu kamienic.

Od 2006 roku jesteśmy obecni na warszawskiej Pradze. Do tej pory zakończyliśmy dwie inwestycje - przy ulicy Ząbkowskiej 5 zbudowaliśmy budynek mieszkalno-usługowy kamienicy frontowej oraz przeprowadziliśmy remont i modernizację istniejących oficyn mieszkalnych, oraz wykonaliśmy remont i modernizację zabytkowej kamienicy znajdującej się przy ulicy Jagiellońskiej 32.

Deweloper Warszawa Praga - mieszkania na sprzedaż Warszawa Praga, lokale użytkowe.
Naszą pasję przywracania blasku i dawnej świeżości historycznym obiektom zrealizowaliśmy na ulicy Małej 1, gdzie, w uzgodnieniu ze Stołecznym Konserwatorem Zabytków, nadbudowaliśmy kamienicę frontową oraz wyremontowaliśmy i przebudowaliśmy oficynę.

Spółka aktualnie realizuje dwie inwestycje przy ul. Ząbkowskiej 14 i Małej 3

Nordic House Deweloper – mieszkania na sprzedaż Warszawa Praga - mieszkanie w starej kamienicy Warszawa
Biuro do wynajęcia Warszawa - lokale biurowe i użytkowe