Nordic House Deweloper

Kawęczyńska 67

KAWĘCZYŃSKA 67, Warszawa, Praga Północ

Inwestor

Nordic House Deweloper
Sp. z o.o. Sp.k. Warszawa

Dostępność

27 mieszkań

Metraże

od 28 m2
do 115 m2

Sprzedaż

Ruszyły zapisy!

Miło nam poinformować, że rozpoczęliśmy przedsprzedaż mieszkań w inwestycji „Kawęczyńska 67”.

Niezwykły projekt z najwyższą dbałością o zabytkowy charakter okolicy.

Położona na warszawskiej Pradze Północ ulica Kawęczyńska jest jednym z najbardziej unikalnych elementów historycznej dzielnicy o nazwie Szmulowizna. Jej niepowtarzalny układ urbanistyczny wpisany został do rejestru zabytków – wyraża się on przede wszystkim w zachowanym przebiegu ulicy wraz z jej oryginalną, historyczną nawierzchnią, charakterystycznych formach zagospodarowania posesji oraz typowej dla okolicy skali i formie zabudowy.

Nasi architekci we wrażliwy sposób wkomponowali projektowaną inwestycję w istniejącą zabudowę wykorzystując przy tym materiały występujące zarówno na historycznych jak i współczesnych budynkach.

Poznaj naszą kameralną inwestycję „Kawęczyńska 67”.

W czteropiętrowym budynku zaprojektowano 25 funkcjonalnych mieszkań w metrażu od 28 do 118 m2. Do każdego mieszkania przynależy balkon lub ogródek. Wygodę oraz komfort życia mieszkańców zapewnią komórki lokatorskie, cichobieżna winda oraz miejsca postojowe w garażu podziemnym.

Architekci ze szczególną dbałością o funkcjonalność zaprojektowali w budynku:

  • kawalerki idealne dla singli lub osób poszukujących mieszkań na wynajem,
  • wygodne mieszkania 2-pokojowe,
  • przestronne mieszkania 3-pokojowe (w tym jedno dwukondygnacyjne).

Lista mieszkań- ceny

Galeria inwestycji

Lokalizacja inwestycji

Doskonała lokalizacja – zamieszkaj vis a vis Parku Michałowskiego!

Nasza inwestycja usytuowana jest w jednej z najbardziej unikalnych części historycznej dzielnicy Warszawy – Szmulowizny. To tutaj zachowana została oryginalna, przedwojenna zabudowa, która tworzy niepowtarzalny klimat dzielnicy – brukowane ulice, podwórka ze starymi bramami i kapliczkami czy poprzemysłowa zabudowa z charakterystyczną, ceglaną elewacją.

Projektowany budynek usytuowany jest w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Michałowskiego, kilka minut spacerem od tętniącej życiem ulicy Ząbkowskiej – bezsprzecznie określanej mianem serca warszawskiej Starej Pragi. W okolicy znajduje się między innymi Centrum Praskie Koneser – zabytkowy kompleks obiektów mieszkalnych, biurowych i kulturalno-rozrywkowych znajdujący się na terenie dawnej Warszawskiej Wytwórni Wódek „Koneser”. Wiosną i latem na spacer polecają się, oprócz wspomnianego już wcześniej Parku Michałowskiego, pobliski Park Praski, bulwary wiślane lub położone vis a vis Wisły urokliwe Stare Miasto. Kilka minut rowerem zajmie przejażdżka do Parku Skaryszewskiego. W okolicy znajduje się Galeria Wileńska i rozbudowana infrastruktura handlowo-usługowa, rekreacyjna i sportowa.

Inwestycja jest fantastycznie skomunikowana z resztą miasta poprzez drugą linię metra (stacje Metro Szwedzka i Metro Dworzec Wileński), odnowiony i rozbudowany dworzec kolejowy Warszawa Wschodnia, czy położoną w najbliższej okolicy pętlę tramwajową i autobusową.

Już dziś skontaktuj się z naszym biurem sprzedaży pod numerem telefonu: 606 168 884 lub wypełnij formularz kontaktowy.