Nordic House Deweloper

Domy

Oferujemy domy jednorodzinne w zabudowie wolnostojącej i bliźniaczej.

W naszej ofercie znajdziesz działki pod budownictwo jednorodzinne o zabudowie bliźniaczej i wolnostojącej.

Domy w zabudowie wolnostojącej

W firmie Nordic House Deweloper zajmujemy się także sprzedażą domów jednorodzinnych wolnostojących. Wszystkie realizowane przez nas inwestycje cechuje staranne wykonawstwo oraz piękna estetyka.
Oferowane przez nas nieruchomości posiadają dużą ilość otaczającej dom zieleni. Domy wolnostojące to wspaniała propozycja dla inwestorów, którzy cenią sobie niezależność i możliwość decydowania o wszystkich elementach własnej nieruchomości. Jest on droższy w budowie i utrzymaniu, ale pozwala o całkowitym decydowaniu o swojej nieruchomości.

Zalety domu wolnostojącego:

  • wybudowanie domu w oparciu o indywidualny projekt z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb klienta;
  • możliwość zapewnienia światła dziennego za pomocą montażu większej ilości okien;
    lepsza wentylacja pomieszczeń;
  • stworzenie niezależnych wejść do różnych pomieszczeń;
  • brak sąsiadów za ścianą co pozwala na większą samodzielność oraz możliwość decydowania o wszystkich zmianach nieruchomości;
  • możliwość rozbudowy domy w przyszłości.

Jeśli jesteś zainteresowany kupnem posiadłości pod zabudowę domu wolnostojącego, zadzwoń do nas. Pomożemy wybrać Ci odpowiednią lokalizację dla swojego domu, gdzie spędzisz ze swoją rodziną wiele pięknych lat.

Domy w zabudowie bliźniaczej

Zabudowa bliźniacza charakteryzuje się dwoma budynkami, które połączone są ze sobą wspólną ścianą. Tego typu nieruchomości posiadają lustrzany układ pomieszczeń. Jest to pośrednia forma zabudowy między domem wolnostojącym a szeregowcem. Jest to rozwiązanie, które posiada wiele zalet domu jednorodzinnego takie jak: własny ogródek, poczucie prywatności oraz duża przestrzeń nieruchomości. Są one tańsze w budowie, a połączenie budynków jedną ścianą wpływa na obniżenie kosztów eksploatacyjnych nieruchomości. Dodatkowo domy z zabudowie bliźniaczej stawiane są na wąskich działkach, na których nie zmieściłyby się dwa domy wolnostojące.

Interesuje Cię dom w zabudowie bliźniaczej w okolicach Warszawy? Skontaktuj się z nami i zapoznaj się z naszą ofertą.

.