Nordic House Deweloper

Grodzieńska 48

GRODZIEŃSKA 48, Warszawa, Praga Północ

Inwestor

Dominik Miękus Invest S.K.A.

Warszawa

Dostępność

2 z 23 mieszkań

Metraże

od 25 m2

do 45 m2

Sprzedaż

Inwestycja oddana do użytkowania

O inwestycji

Grodzieńska 48 powstaje w sercu klimatycznej Pragi-Północ, słynącej z XIX-wiecznych fabryk świec i mydła czy dawnej wytwórni wódki z 1895 r. Dla architektów ważne było, aby połączyć fabryczny klimat przedwojennej Pragi i kamieniczną zabudowę z nutą nowoczesności. Tutaj wszystko jest prawdziwe i autentyczne. W dobie budowania wielkich osiedli nasza inwestycja na pewno będzie wyróżniać się swoim kameralnym klimatem, ponieważ w budynku zaprojektowano tylko 14 funkcjonalnych mieszkań w metrażu od 25 do 86 m2. W ofercie posiadamy kawalerki idealna dla singla lub pary oraz mieszkania 3-pokojowe dla rodzin z dziećmi lub osób ceniących sobie przestronne wnętrza. Wygodę oraz komfort życia mieszkańców zapewnią komórki lokatorskie oraz cichobieżna winda. Ostatnie mieszkania sprzedawane są w stanie wykończonym pod klucz..

Lista mieszkań

Galeria inwestycji

DEWELOPER

Inwestycję realizuje spółka DOMINIK MIĘKUS INVEST S.K.A. (Grupa Nordic House Deweloper). Jest to spółka o skandynawskich korzeniach, działająca głównie w Warszawie na Pradze, specjalizująca się w inwestycjach w kamienice – budynki nierzadko zabytkowe lecz niekiedy nieco zapomniane.

Doświadczenie w realizacji projektów mieszkaniowych zaczęliśmy zdobywać w Oslo, gdzie w latach 1998-2008 uczestniczyliśmy w renowacji wielu kamienic. Zdobyte wówczas doświadczenie oraz wiedza i umiejętności pozwalają nam wykonywać nasze usługi na najwyższym poziomie.

Grupa Nordic House Deweloper ma w swoim portfolio zrealizowane takie inwestycje jak:
Ząbkowska 5 (wybudowano budynek mieszkalno-usługowy kamienicy frontowej oraz przeprowadzono modernizację istniejących oficyn mieszkalnych);
Jagiellońska 32 (wykonano generalny remont i modernizację kamienicy);
Mała 1 (wyremontowano i przebudowano zabytkową kamienicę);
Ząbkowska 14 (przeprowadzono remont i przebudowę budynku frontowego oraz wykonano budowę nowego budynku wielorodzinnego z usługami na wolnej części posesji);
Mała 3 (przeprowadzono remont, przebudowę, rozbudowę oraz nadbudowę istniejącego budynku).

NASZĄ PASJĄ JEST PRZYWRACANIE DAWNEJ ŚWIEŻOŚCI I BLASKU HISTORYCZNYM OBIEKTOM.

Lokalizacja inwestycji

Nie bez znaczenia pozostaje lokalizacja projektu Grodzieńska 48. Inwestycja usytuowana jest na zbiegu ulic Grodzieńskiej i Radzymińskiej, kilka minut spacerem od tętniącej życiem ulicy Ząbkowskiej, gdzie znajduje się między innymi Centrum Praskie Koneser – kompleks obiektów mieszkalnych, biurowych i kulturalno-rozrywkowych znajdujący się na terenie dawnej Warszawskiej Wytwórni Wódek „Koneser”. Latem można wybrać się na spacer do pobliskiego Parku Praskiego, na bulwary wiślane lub cieszyć się urokami Starego Miasta. Kilka minut rowerem zajmie przejażdżka do Parku Skaryszewskiego. W okolicy znajduje się Galeria Wileńska, liczne sklepy i usługi.

KOMUNIKACJA

Inwestycja jest bardzo dobrze skomunikowana z resztą miasta:

  • Stacje metra – Metro Szwedzka i Metro Dworzec Wileński
  • Odnowiony i rozbudowany dworzec kolejowy Warszawa Wschodnia, który w przyszłości uzupełni stacja metra.
  • Liczne autobusy i tramwaje

Projekt

Grodzieńska 48

Projekt

Radzymińska 49