Nordic House Deweloper

Radzymińska 49

RADZYMIŃSKA 49, Warszawa, Praga Północ

Inwestor

Dominik Miękus Invest S.K.A.

Warszawa

Dostępność

2 z 5 lokali

Metraże

od 67 m2

do 91 m2

Sprzedaż

Zrealizowane

O inwestycji

Inwestycja Radzymińska 49 zakłada remont wraz z odtworzeniem części zniszczonych podmiejskiego dworku, wzniesionego około 1860 roku. Był to wówczas jeden z pierwszych murowanych budynków na Szmulowiźnie. Mieści się w sercu klimatycznej Pragi-Północ, słynącej z XIX-wiecznych fabryk świec i mydła czy dawnej wytwórni wódki z 1895 r. Tutaj wszystko jest prawdziwe i autentyczne. W dobie budowania wielkich osiedli nasza inwestycja wyróżnia się swoim kameralnym klimatem – w budynku zaprojektowano tylko 3 funkcjonalne mieszkania w metrażach 46,77 m2, 65,30 m2 oraz 67,34 m2 na piętrze, a na parterze dwa przestronne lokale usługowe. Wygodę oraz komfort życia mieszkańców zapewnią komórki lokatorskie (w cenie mieszkania – zlokalizowane w sąsiednim budynku Grodzieńska 48).

Lista lokali

 • Nr lokaluLiczba pokoiMetrażTypStatusCenaKarta lokalu
  U1186,66 m2lokal usługowysprzedane--
  U2190,38 m2lokal usługowywolneZapytaj o cenęPobierz plan
 • Nr lokaluLiczba pokoiMetrażTypStatusCenaKarta lokalu
  MI 1.1267,15 m2mieszkaniewolneZapytaj o cenęPobierz plan
  MI 1.2246,97 m2mieszkaniesprzedane-
  MI 1.3264,74 m2mieszkaniesprzedane--

Galeria inwestycji

DEWELOPER

Inwestycję realizuje spółka DOMINIK MIĘKUS INVEST S.K.A. (Grupa Nordic House Deweloper). Jest to spółka o skandynawskich korzeniach, działająca głównie w Warszawie na Pradze, specjalizująca się w inwestycjach w kamienice – budynki nierzadko zabytkowe lecz niekiedy nieco zapomniane.

Doświadczenie w realizacji projektów mieszkaniowych zaczęliśmy zdobywać w Oslo, gdzie w latach 1998-2008 uczestniczyliśmy w renowacji wielu kamienic. Zdobyte wówczas doświadczenie oraz wiedza i umiejętności pozwalają nam wykonywać nasze usługi na najwyższym poziomie.

Grupa Nordic House Deweloper ma w swoim portfolio zrealizowane takie inwestycje jak:
Ząbkowska 5 (wybudowano budynek mieszkalno-usługowy kamienicy frontowej oraz przeprowadzono modernizację istniejących oficyn mieszkalnych);
Jagiellońska 32 (wykonano generalny remont i modernizację kamienicy);
Mała 1 (wyremontowano i przebudowano zabytkową kamienicę);
Ząbkowska 14 (przeprowadzono remont i przebudowę budynku frontowego oraz wykonano budowę nowego budynku wielorodzinnego z usługami na wolnej części posesji);
Mała 3 (przeprowadzono remont, przebudowę, rozbudowę oraz nadbudowę istniejącego budynku).
Grodzieńska 48 (klimatyczny budynek wielorodzinny w sercu Starej Pragi – w trakcie realizacji).

NASZĄ PASJĄ JEST PRZYWRACANIE DAWNEJ ŚWIEŻOŚCI I BLASKU HISTORYCZNYM OBIEKTOM.

Lokalizacja inwestycji

Nie bez znaczenia pozostaje lokalizacja projektu Radzymińska 49. Inwestycja usytuowana jest na zbiegu ulic Grodzieńskiej i Radzymińskiej, kilka minut spacerem od tętniącej życiem ulicy Ząbkowskiej, gdzie znajduje się między innymi Centrum Praskie Koneser – kompleks obiektów mieszkalnych, biurowych i kulturalno-rozrywkowych znajdujący się na terenie dawnej Warszawskiej Wytwórni Wódek „Koneser”. Latem można wybrać się na spacer do pobliskiego Parku Praskiego, na bulwary wiślane lub cieszyć się urokami Starego Miasta. Kilka minut rowerem zajmie przejażdżka do Parku Skaryszewskiego. W okolicy znajduje się Galeria Wileńska, liczne sklepy i usługi.

KOMUNIKACJA

Inwestycja jest bardzo dobrze skomunikowana z resztą miasta:

 • Stacje metra – Metro Szwedzka i Metro Dworzec Wileński
 • Odnowiony i rozbudowany dworzec kolejowy Warszawa Wschodnia, który w przyszłości uzupełni stacja metra.
 • Liczne autobusy i tramwaje

Projekt

Grodzieńska 48